U svijetu izloga i profesionalnih slastica, svaki detalj je važan. ISLA je vitrina dizajnirana tako da maksimalno istakne vizualnu i senzornu vrijednost proizvoda, posebno pralina, čokolade i slastica, istovremeno olakšavajući rad u slastičarnicama i pralinerijama. Kao zastupnici i serviseri Italprogeta u Hrvatskoj, svakodnevno vidimo kako kvalitetna profesionalna oprema čini razliku između prosječne prezentacije i one koja očarava kupce.
Infinity Top – vizualno iskustvo bez kompromisa
Karakterističan element ISLA vitrine je inovativni “infinity top” dizajn. Cijeli gornji dio je izrađen od stakla, bez vidljivih rubova ili okvira, što daje dojam neograničenog prostora i vizualno povećava prezentacijsku površinu. Svaka pralina i čokoladna slastica istaknuta je u prvom planu, omogućujući kupcima da je vide iz svih kutova.
Prilagođena svim potrebama profesionalaca
ISLA je osmišljena za praktičnost i sigurnost:
- Visina H110 cm – idealna za interakciju kupaca i zaposlenika.
- Temperatura proizvoda +2/+4°C – održava svježinu i teksturu delicija.
- Jednodijelna poliuretanska ljuska i spremnik od nehrđajućeg čelika AISI 304 – dugotrajnost i jednostavno čišćenje.
- LED osvjetljenje (opcionalno) – naglašava proizvode bez ometanja radnog prostora.
Sigurnost i jednostavno rukovanje
Ojačano staklo na postolju štiti proizvode od slučajnog dodira ili pada predmeta, dok klizno otvaranje stakla na aluminijskim vodilicama s malim kolicima omogućava glatko, precizno i sigurno povlačenje stakla. Zaposlenici pristupaju proizvodima bez podizanja ili uklanjanja stakla, smanjujući rizik od oštećenja.
Profesionalni display i tehnologija hlađenja
- Površina displaya od nehrđajućeg čelika AISI 304 s preljevom osigurava visoku vidljivost proizvoda sa svih strana.
- Ventilirano hlađenje i hermetički kompresor V230/1 jamče stabilnu temperaturu s niskom razinom buke.
- Električno odleđivanje i elektronička upravljačka ploča omogućuju preciznu kontrolu temperature i vlažnosti.
- Klimatski razred 3 (25°C / 60% R.H.) i energetski razred D (mod. 100/125/200/250; E-mod. 150) omogućuju optimalne uvjete za dugotrajno čuvanje slastica.
Idealna za čokoladu i praline
ISLA dolazi i u praline verziji s kompletnom kontrolom vlage, održavajući optimalnu temperaturu +14/+16°C. To znači da i najosjetljivije čokoladne delicije ostaju svježe, aromatične i vizualno besprijekorne, bez kompromisa.
Iskustvo naših stručnjaka
Kao zastupnici i serviseri Italprogeta u Hrvatskoj, svakodnevno vidimo kako pravilno izabrana i održavana vitrina može spriječiti pogreške koje često narušavaju kvalitetu proizvoda: od nepravilne temperature, suhe ili vlažne površine displaya, do oštećenja stakla kod nepraktičnog otvaranja. ISLA kombinira estetiku, sigurnost i funkcionalnost, pružajući profesionalcima mir i pouzdanost u svakodnevnom radu.
ISLA je više od obične vitrine – to je profesionalni alat koji naglašava ljepotu i kvalitetu vaših pralina, čokolada i slastica, istovremeno štiteći proizvode i olakšavajući rad. Za sve koji žele da njihovi proizvodi izgledaju besprijekorno i budu sigurno izloženi, ISLA je rješenje koje svakodnevno opravdava svoje ime.
Odabir prave vitrine za praline i slastice, poput ISLA, presudan je za kvalitetu prezentacije, očuvanje svježine i sigurnost proizvoda. Mala pogreška u odabiru ili neprilagođena oprema može uzrokovati probleme koji se kasnije teško rješavaju – od nepravilne temperature i vlage do rizika oštećenja proizvoda ili stakla.
Kao glavni zastupnik i serviser Italproget vitrina u Hrvatskoj, svakodnevno savjetujemo profesionalce kako optimalno koristiti i održavati vitrine. Ako želite da vaši proizvodi uvijek izgledaju besprijekorno i da rad u vitrini bude jednostavan i siguran, najbolje je konzultirati stručnjaka s iskustvom.
Javite nam se na Portal Kontakti – rado ćemo vam pomoći odabrati idealno rješenje i osigurati da vaše delicije budu uvijek u prvom planu.
Više o nama pročitajte na www.premis.hr